Sony’nin yeni robot köpeği aibo Espresso ABD’de satışa çıktı

Sony Electronics Inc., ABD’deki evcil hayvan severler için sürpriz bir yenilikle karşımıza çıkıyor: yeni robot köpeği aibo Espresso Edition (ERS-1000B). İlk olarak Japonya’da piyasaya sürülen ve şimdi Amerika’ya gelen bu versiyon, Sony’nin robot evcil hayvan ailesi için en yeni görünümü sunuyor.

AI destekli bu robot köpek, teknoloji ve stili seven insanlar için mükemmel. Akıllı siyah görünümüne beyaz lekeler eklenmiş. Ancak onu gerçekten öne çıkaran özelliği gözleri. “Farklı gözler” özelliği, aynı anda iki farklı göz rengine sahip olabileceği anlamına geliyor. Üstelik, aibo’nuzu daha da havalı hale getirmek için dört farklı göz renginden birini seçebilirsiniz.

Sony’nin yeni robot köpeği aibo Espresso ABD’de satışa çıktı

Ancak bu robot köpek sadece görünüşüyle değil, aynı zamanda özellikleriyle de dikkat çekiyor. Üç yıllık bir planla gelen aibo, kendi kişiliğini geliştirebiliyor ve öğrenebiliyor. Bu, onunla ne kadar zaman geçirirseniz, o kadar size özel bir şekilde davranacağı anlamına geliyor. Yüzleri tanıyor ve sizi neyin mutlu ettiğini hatırlıyor, bu da her aibo Espresso Edition’ı benzersiz bir arkadaş yapıyor.

Robot köpek, başlamak için gereken her şeyle birlikte geliyor, bunlar arasında bir şarj istasyonu ve oyun zamanı için pembe bir top bulunuyor. “My aibo” uygulaması ile onu kolayca besleyebilir, onunla oynayabilir ve telefonunuzdan yeni numaralar öğretebilirsiniz.

ABD’de 2,899.99 dolar fiyat etiketiyle ve sadece Sony’nin web sitesinde satışa sunulan aibo Espresso Edition, evine biraz gelecek teknolojisi katmak isteyen herkes için özel bir bulgu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x